Nemzeti Leány Kadett Bajnokság "A" döntő 2018

7 millió forint városi jutalmat kapott a soproni klub

2017.05.26. 08:33 | Magyar Bajnokság

Az UNIQA Sopron a hivatalos honlapján jelentette be, hogy a klub városi jutalmat kapott a 11. bajnoki cím megszerzéséért.

 

"Csütörtökön délután Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzatának Közgyűlése rendkívüli ülés keretében 7 millió forint jutalmat szavazott meg csapatunknak a 11. bajnoki címért. Fodor Tamás polgármester gratulációja után klubunk nevében Abdai Géza társadalmi elnökünk köszönte meg városunknak a támogatását, mely évről-évre nyugodt, biztos hátteret biztosít a magas szintű munkához, a kiszámítható tervezhetőséghez." - olvasható az UNIQA Sopron sajtóközleményében.

 


Hozzászólások

Név:
E-mail cím:
Honlap:
Kérjük, írja ide a képen látható karaktereket:


Az IP címedet megjegyezzük, de ezt csak a komment spam jellegének vizsgálatához használjuk fel.
WBASKET24 - Friss hírek röviden


Partnereink: