U18-as Európa-bajnokság 2017, Sopron

A 2017-es női kosárlabda Európa-bajnokság menetrendje

2017.06.16. 11:39

Pénteken megkezdődik a 2017-es női kosárlabda Európa-bajnokság. Az alábbiakban a torna teljes menetrendje olvasható.

 

Június 16., péntek

 

A-csoport

18:00 Ukrajna - Csehország
20:30 Magyarország - Spanyolország

 

B-csoport
12:30 Fehéroroszország - Olaszország
15:00 Törökország - Szlovákia

 

C-csoport
18:00 Szerbia - Görögország
20:30 Szlovénia - Franciaország

 

D-csoport
12:30 Belgium - Montenegró
15:00 Lettország - Oroszország

 

 

Június 17., szombat

 

A-csoport
15:00 Spanyolország - Ukrajna
18:00 Csehország - Magyarország

 

B-csoport
12:30 Szlovákia - Fehéroroszország
20:30 Olaszország - Törökország

 

C-csoport
18:00 Görögország - Szlovénia
20:30 Franciaország - Szerbia

 

D-csoport
12:30 Montenegró - Lettország
15:00 Oroszország - Belgium

 

Június 18., vasárnap

 

Pihenőnap

 

Június 19., hétfő

 

A-csoport
12:30 Magyarország - Ukrajna
18:00 Csehország - Spanyolország

 

B-csoport
15:00 Fehéroroszország - Törökország
20:30 Szlovákia - Olaszország

 

C-csoport
15:00 Szerbia - Szlovénia
20:30 Franciaország - Görögország

 

D-csoport
12:30 Lettország - Belgium
18:00 Montenegró - Oroszország

 

Június 20., kedd

 

Nyolcaddöntők

A-csoport 2. helyezett - B-csoport 3. helyezett
B-csoport 2. helyezett - A-csoport 3. helyezett
C-csoport 2. helyezett - D-csoport 3. helyezett
D-csoport 2. helyezett - C-csoport 3. helyezett

 

Június 21., szerda

 

Pihenőnap

 

Június 22., csütörtök

 

Negyeddöntők

I. Az A-csoport 1. helyezettje – a C-csoport 2. helyezett-D-csoport 3. helyezett mérkőzés győztese
II. A B-csoport 1. helyezettje – a D-csoport 2. helyezett-C-csoport 3. helyezett mérkőzés győztese
III. A C-csoport 1. helyezettje – a A-csoport 2. helyezett-B-csoport 3. helyezett mérkőzés győztese
IV. A D-csoport 1. helyezettje – a B-csoport 2. helyezett-A-csoport 3. helyezett mérkőzés győztese

 

Június 23., péntek

 

Pihenőnap

 

Június 24., szombat

 

Elődöntők

I. negyeddöntő győztese - IV. negyeddöntő győztese
II. negyeddöntő győztese - III. negyeddöntő győztese

 

5-8. helyért

I. negyeddöntő vesztese - IV. negyeddöntő vesztese
II. negyeddöntő vesztese - III. negyeddöntő vesztese

 

Június 25., vasárnap

 

12:30 Mérkőzés a 7. helyért
15:00 Mérkőzés a 5. helyért
18:00 Bronzmérkőzés
20:30 Döntő


Hozzászólások

Név:
E-mail cím:
Honlap:
Kérjük, írja ide a képen látható karaktereket:


Az IP címedet megjegyezzük, de ezt csak a komment spam jellegének vizsgálatához használjuk fel.


Partnereink: