U18-as Európa-bajnokság 2017, Sopron

A Seattle Storm fontos mérkőzést nyert

2017.07.16. 08:27 | WNBA

A rájátszásba kerülés szempontjából fontos rangadót nyert a Seattle Storm a WNBA egyetlen szombati mérkőzésén. A Storm 90-84-re győzte le az Atlanta Dream gárdáját.

A két csapat között nem alakult ki nagy különbség. A második negyedben Sue Bird ponterős játékával 38-25-nél mutatkozott esély arra, hogy a Storm lerázhatja riválisát. Ezzel azonban nem éltek, 45-43-ra felzárkózott a Dream a félidőre.

A harmadik negyedben a Dream tett szert kisebb előnyre. Sőt, még az utolsó 10 perc elején is vezettek. A fordulat 74-69 után jött el. Ekkor 5-0-s sorozattal egyenlített a Storm, majd 78-76-nál visszavették a vezetést. Innen Breanna Stewart (24 pont), Crystal Langhorne (20 pont) kiváló játékával a seattle-i együttes kézben tartotta a meccset.

Atlanta Dream - Seattle Storm 84-90