U16-os Bajnokok Tornája, Sopron 2017

Abby Bishop kiemelkedő teljesítménye Ausztráliában

2017.10.17. 10:41 | Ausztrália

A második fordulójához érkezett az ausztrál profi liga, a WNBL küzdelemsorozata. Abby Bishop kiemelkedő egyéni teljesítményét hozta a hétvége.

Az Adelaide Lightning 89-81-re győzte le a Perth Lynx gárdáját. A két csapat között nagy különbség az egész meccsen nem alakult ki. A harmadik negyedben lépett el 8-10 ponttal az Adelaide és onnan végig őrizték az előnyüket. Abby Bishop 35 ponttal, melyet 60%-os mezőnymutatóval ért el, 10 lepattanóval és két gólpasszal vezette győzelemre a csapatát. Ezzel a "hét játékosának" is megválasztották.

Megőrizte veretlenségét a Townsville Fire, miután 76-65-re verték a Canberra Capitals-t. A címvédő Sydney Uni Flames 70-65 arányban bizonyult jobbnak a Dandenong Rangers alakulatánál. A Melbourne Boomers pedig begyűjtötte harmadik sikerét is, miután a Bendigo Spirit alakulatát 90-63-ra győzték le.

Canberra Capitals - Melbourne Boomers 63-92
Sydney Uni Flames - Dandenong Rangers 70-65
Bendigo Spirit - Perth Lynx 106-71
Townsville Fire - Canberra Capitals 76-65
Melbourne Boomers - Bendigo Spirit 90-63
Adelaide Lightning - Perth Lynx 87-81