Bozóki Bettina 22 pontjával simán nyert a Rózsahegy

2017.10.28. 23:52 | Szlovákia

Szombaton az MBK Ruzomberok az SBK Samorin együttesét 95-53-ra legyőzte a szlovák élvonal 6. fordulójában. Bozóki Bettina 22 ponttal vette ki a részét a sikerből.

Fotó: mbkruzomberok.sk

A rózsahegyiek az első negyedben egy 16-6-os sorozattal hagyták állva riválisukat. Az első szakasz végén 29-16 állt az eredményjelzőn. A második etapban 28 pont volt a legnagyobb differencia a felek között. A félidőben pedig 54-28-as állást regisztrálhattunk. A harmadik etap kiegyenlített játéka után az utolsó 10 percben még 20 egységet hozzátett előnyéhez a Rózsahegy.

Bozóki Bettina 26 és fél perc alatt 22 pontot, 4 lepattanót és 3 gólpasszt jegyzett csapata magabiztos győzelme alkalmával. A Rózsahegy legközelebb szerdán lép pályára, 13 óra 30 perctől a Krasznojarszk vendége lesz az Európa Kupában.