U16-os Bajnokok Tornája, Sopron 2017

Rasheed Ritáék közvetlen riválisukat verték

2017.11.05. 18:31 | Lengyelország

A hétvégén a lengyel élvonal 8. fordulójára került sor. Rasheed Rita csapata az Energa Torun 62-56-ra verte a közvetlen üldözőjét, az Ostrów Wielkopolski gárdáját.

Küzdelmes negyeddel indult a mérkőzés, melynek végén 20-18-ra még az Ostrów Wielkopolski vezetett. A második etapban 14-2-es sorozattal fordított a Torun. A 37-28-as félidő után a harmadik negyedben 9-10 pont környékén állandósult a különbség.

Az utolsó 10 percnek 52-43-ról vágtak neki a csapatok. A Torun végig őrizte előnyét, 4 pontnál közelebb a riválisuk nem tudott felzárkózni. Rasheed Rita a 62-56-os siker alkalmával 25 és fél percet töltött a pályán, 8 pont, 2 lepattanó és 1 gólpassz került a neve mellé.

Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 62-56 (18-20, 19-8, 15-15, 10-13)