Egyetemi összefoglaló december második hetéről

2017.12.14. 11:26 | Egyetemi kosárlabda

Az elmúlt héten ismét több magyar érdekeltségű mérkőzést rendeztek az Egyesült Államokban. Következzen rövid áttekintésünk.

Fotó: goduquesne.com

A Duquesne 66-60-ra győzte le a University of Akron alakulatát. A szoros meccsen a Duquesne 6-7 pontos előnyét őrizte a negyedik negyedben. Kuttor Enikő 23 perc alatt leszedett 16 lepattanót és értékesített egy büntetőt.

Fotó: gophersports.com

A University of Minnesota két mérkőzést vívott. A University of San Diego gárdájától szoros végjátékban 72-69-es vereséget szenvedtek. Kaposi Pálma 4 percet töltött a pályán. A Cal Poly együttesét 112-68-ra kiütötték. Az egyoldalú összecsapáson Kaposi Pálma 12 perc alatt 3 pontot és 6 lepattanót szerzett.

A Dartmouth együttesének legutóbbi két találkozóján ismét pályára lépett Lénárt Paula. A University of Colorado elleni siker alkalmával 14 perc alatt 4 pontot és 4 lepattanót szerzett, míg a Maine-től elszenvedett 64-51-es vereség során 8 percet töltött a pályán.