U20-as Európa-bajnokság 2018, Sopron

A Jekatyerinburg és a Kurszk is simán nyert Oroszországban

2018.01.07. 15:41 | Oroszország

Hétvégén három mérkőzéssel folytatódtak az orosz élvonal csatározásai. Az Euroliga csapatok nem hibáztak.

A bajnoki címvédő UMMC Jekatyerinburg 88-51-re múlta felül az Inventa Kurszk alakulatát. A 32-12-es második negyed döntött az összecsapáson. Evgeniia Beliakova 15, Emma Meesseman 14 pontot ért el a győztes gárdában.

A trónkövetelő Dinamo Kurszk 100-40-re verte a Szpartak Noginszk együttesét. Az egyoldalú összecsapáson már a félidőben 54-20-as állást rögzíthettünk. Sonja Petrovic és Anastasia Logunova 16-16 pontot ért el.

A hétvége harmadik meccsén az MBA Moszkva 83-69-re verte a Novoszibirszket. A Nagyezsda Orenburg már december 22-én lejátszotta az erre a fordulóra kiírt mérkőzését, melyen 94-66-re múlták felül a Noginszk alakulatát.

MBA Moszkva - Dinamo GUVD Novoszibirszk 83-69
Dinamo Kurszk - Szpartak Noginszk 100-40
UMMC Jekatyerinburg - Inventa Kurszk 88-51