U20-as Európa-bajnokság 2018, Sopron

Bozóki Bettináék győzelme a válogatott szünet előtt

2018.02.03. 20:13 | Szlovákia

Szombaton a válogatott szünet előtti utolsó játéknapra került sor Szlovákiában. Az MBK Ruzomberok Bozóki Bettinával a soraiban magabiztos győzelmet aratott.

Fotó: mbkruzomberok.sk

Az MBK Ruzomberok 79-43-ra verte a BAM Poprad alakulatát. A szoros első negyed után a félidőre 14 pontos előnyre tett szert a rózsahegyi gárda. A 42-28-ról induló harmadik negyedben 44-34-re még felzárkózott a poprádi alakulat, de ezt követően 19-2-es sorozattal állva hagyta riválisát a Rózsahegy. Bozóki Bettina 31 percet töltött a pályán, 7 pont és 11 lepattanó került a neve mellé.

A szlovák élvonal középszakaszában az 1-4. helyezettek csoportjában még egy mérkőzést rendeztek. Ezen a Good Angels Kosice a vártnál lényegesen nagyobb különbséggel 77-43-ra kiütötte a Pieą»anské Čajky-t. Az 5-8. helyezettek csoportjában az ©BK ©amorín 67-43-as győzelmet aratott a Banská Bystrica otthonában.