U16-os Bajnokok Tornája, Sopron 2018

Elkészült az ANB rájátszásának sorsolása

2018.03.09. 01:46 | Amatőr NB

Ahogy arról korábban már hírt adtunk, szerdán lezárult az alapszakasz az ANB 2017/2018-as kiírása alkalmával. Az MKOSZ Versenyirodája csütörtökön elkészítette a rájátszás sorsolását, mely az alábbiakban olvasható.


Mint ismeretes a 26 csapatos Amatőr Bajnokság alapszakaszában három csoportban zajlottak a küzdelmek. A Piros, a Fehér és a Zöld csoport 1-3. helyezettje játszik egymás ellen, pályaválasztói joggal, odavisszavágó alapon az Amatőr Női NB I. 1-9. helyéért. Ugyanebben a rendszerben a 4-6. és a 7-9. helyezettek is küzdenek a további pozíciókért. A csapatok az alapszakaszban egymás ellen elért eredményeiket viszik tovább a rájátszásba.


A rájátszás időpontjainak egyeztetése még jelenleg is zajlik a klubok között. Az első forduló tervezett játéknapja március 17. A pontos menetrend azonban a későbbiekben alakul ki. Lapunk hasábjain természetesen arról is hírt adtunk.

 


A rájátszás sorsolása


RÁJÁTSZÁS AZ 1-9. HELYÉRT

 

1. forduló
Csata Diáksport Egyesület—Szegedi Kosárlabda Egylet
Tatabányai Kosárlabda Club—TFSE
Vasas Akadémia—BEAC Újbuda
AJKA - Cserpes Trudi—BKG DSE Szigetszentmiklós

 

2. forduló
Tatabányai Kosárlabda Club—Csata Diáksport Egyesület
Szegedi Kosárlabda Egylet—TFSE
Kecskeméti Kosárlabda Club—Vasas Akadémia
BKG DSE Szigetszentmiklós—BEAC Újbuda

 

3. forduló
Csata Diáksport Egyesület—Vasas Akadémia
Szegedi Kosárlabda Egylet—BEAC Újbuda
BKG DSE Szigetszentmiklós—TFSE
AJKA - Cserpes Trudi—Kecskeméti Kosárlabda Club


4. forduló
Csata Diáksport Egyesület—BEAC Újbuda
Tatabányai Kosárlabda Club—BKG DSE Szigetszentmiklós
Kecskeméti Kosárlabda Club—Szegedi Kosárlabda Egylet 
AJKA - Cserpes Trudi—TFSE

 

5. forduló
Szegedi Kosárlabda Egylet—Tatabányai Kosárlabda Club
BEAC Újbuda—Kecskeméti Kosárlabda Club
Vasas Akadémia—AJKA - Cserpes Trudi 

 

6. forduló
AJKA - Cserpes Trudi—Csata Diáksport Egyesület
Vasas Akadémia—Tatabányai Kosárlabda Club
TFSE—BEAC Újbuda
Kecskeméti Kosárlabda Club—BKG DSE Szigetszentmiklós

 

7. forduló
BKG DSE Szigetszentmiklós—Csata Diáksport Egyesület
Kecskeméti Kosárlabda Club—Tatabányai Kosárlabda Club
AJKA - Cserpes Trudi—Szegedi Kosárlabda Egylet
Vasas Akadémia—TFSE

 

8. forduló
Szegedi Kosárlabda Egylet—Csata Diáksport Egyesület
TFSE—Tatabányai Kosárlabda Club
BEAC Újbuda—Vasas Akadémia
BKG DSE Szigetszentmiklós—AJKA - Cserpes Trudi

 

9. forduló
Csata Diáksport Egyesület—Tatabányai Kosárlabda Club
TFSE—Szegedi Kosárlabda Egylet
Vasas Akadémia—Kecskeméti Kosárlabda Club
BEAC Újbuda—BKG DSE Szigetszentmiklós

 

10. forduló
Vasas Akadémia—Csata Diáksport Egyesület
BEAC Újbuda—Szegedi Kosárlabda Egylet
TFSE—BKG DSE Szigetszentmiklós
Kecskeméti Kosárlabda Club—AJKA - Cserpes Trudi

 

11. forduló
BEAC Újbuda—Csata Diáksport Egyesület
BKG DSE Szigetszentmiklós—Tatabányai Kosárlabda Club
Szegedi Kosárlabda Egylet—Kecskeméti Kosárlabda Club
TFSE—AJKA - Cserpes Trudi

 

12. forduló
Tatabányai Kosárlabda Club—Szegedi Kosárlabda Egylet
Kecskeméti Kosárlabda Club—BEAC Újbuda
AJKA - Cserpes Trudi—Vasas Akadémia

 

13. forduló
Csata Diáksport Egyesület—AJKA - Cserpes Trudi
Tatabányai Kosárlabda Club—Vasas Akadémia
BEAC Újbuda—TFSE
BKG DSE Szigetszentmiklós—Kecskeméti Kosárlabda Club

 

14. forduló
Csata Diáksport Egyesület—BKG DSE Szigetszentmiklós
Tatabányai Kosárlabda Club—Kecskeméti Kosárlabda Club
Szegedi Kosárlabda Egylet—AJKA - Cserpes Trudi 
TFSE—Vasas Akadémia


RÁJÁTSZÁS A 10-18. HELYÉRT

 

1. forduló
DEAC DSI—PEAC-Pécs-Pingvinek
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr—Nyíregyházi Kosársuli
Dávid Kornél KA—ZTE NKK II.
Tatai SE—PINKK SE

 

2. forduló
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr—DEAC DSI
PEAC-Pécs-Pingvinek—Nyíregyházi Kosársuli
Aluinvent DVTK Miskolc U23—Dávid Kornél KA
PINKK SE—ZTE NKK II.

 

3. forduló
DEAC DSI—Dávid Kornél KA
PEAC-Pécs-Pingvinek—ZTE NKK II.
PINKK SE—Nyíregyházi Kosársuli
Tatai SE—Aluinvent DVTK Miskolc U23

 

4. forduló
DEAC DSI—ZTE NKK II.
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr—PINKK SE
Aluinvent DVTK Miskolc U23—PEAC-Pécs-Pingvinek
Tatai SE—Nyíregyházi Kosársuli

 

5. forduló
PEAC-Pécs-Pingvinek—Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr
ZTE NKK II.—Aluinvent DVTK Miskolc U23
Dávid Kornél KA—Tatai SE

 

6. forduló
Tatai SE—DEAC DSI
Dávid Kornél KA—Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr
Nyíregyházi Kosársuli—ZTE NKK II.
Aluinvent DVTK Miskolc U23—PINKK SE

 

7. forduló
PINKK SE—DEAC DSI
Aluinvent DVTK Miskolc U23—Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr
Tatai SE—PEAC-Pécs-Pingvinek
Dávid Kornél KA—Nyíregyházi Kosársuli

 

8. forduló
PEAC-Pécs-Pingvinek—DEAC DSI
Nyíregyházi Kosársuli—Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr
ZTE NKK II.—Dávid Kornél KA
PINKK SE—Tatai SE

 

9. forduló
DEAC DSI—Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr
Nyíregyházi Kosársuli—PEAC-Pécs-Pingvinek
Dávid Kornél KA—Aluinvent DVTK Miskolc U23
ZTE NKK II.—PINKK SE

 

10. forduló
Dávid Kornél KA—DEAC DSI
ZTE NKK II.—PEAC-Pécs-Pingvinek
Nyíregyházi Kosársuli—PINKK SE
Aluinvent DVTK Miskolc U23—Tatai SE

 

11. forduló
ZTE NKK II.—DEAC DSI
PINKK SE—Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr
PEAC-Pécs-Pingvinek—Aluinvent DVTK Miskolc U23
Nyíregyházi Kosársuli—Tatai SE


12. forduló
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr—PEAC-Pécs-Pingvinek
Aluinvent DVTK Miskolc U23—ZTE NKK II.
Tatai SE—Dávid Kornél KA


13. forduló
DEAC DSI—Tatai SE
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr—Dávid Kornél KA
szombat ZTE NKK II.—Nyíregyházi Kosársuli
PINKK SE—Aluinvent DVTK Miskolc U23


14. forduló
DEAC DSI—PINKK SE
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr—Aluinvent DVTK Miskolc U23
PEAC-Pécs-Pingvinek—Tatai SE
Nyíregyházi Kosársuli—Dávid Kornél KA


RÁJÁTSZÁS A 19-26. HELYÉRT

 

1. forduló
Szolnoki MÁV Sportegyesület—MTK-Budapest
MAFC—Kiss Lenke KS
Szombathelyi Egyetem—FONTI TRANS-Petőfi SE

 

2. forduló
MAFC—Szolnoki MÁV Sportegyesület
MTK-Budapest—Kiss Lenke KS
ELTE Fortis—Bajai Női Kosárlabda Klub


3. forduló
Szolnoki MÁV Sportegyesület—Bajai Női Kosárlabda Klub
FONTI TRANS-Petőfi SE—Kiss Lenke
Szombathelyi Egyetem—ELTE Fortis

 

4. forduló
MAFC—FONTI TRANS-Petőfi SE
ELTE Fortis—MTK-Budapest
Szombathelyi Egyetem—Kiss Lenke KS

 

5. forduló
MTK-Budapest—MAFC N
Bajai Női Kosárlabda Klub—Szombathelyi Egyetem

 

6. forduló
Szombathelyi Egyetem—Szolnoki MÁV Sportegyesület
Bajai Női Kosárlabda Klub—MAFC
ELTE Fortis—FONTI TRANS-Petőfi

 

7. forduló
FONTI TRANS-Petőfi SE—Szolnoki MÁV Sportegyesület
ELTE Fortis—MAFC
Szombathelyi Egyetem—MTK-Budapest
Bajai Női Kosárlabda Klub—Kiss Lenke KS

 

8. forduló
MTK-Budapest—Szolnoki MÁV Sportegyesület
Kiss Lenke KS—MAFC
FONTI TRANS-Petőfi SE—Szombathelyi Egyetem

 

9. forduló
Szolnoki MÁV Sportegyesület—MAFC
Kiss Lenke KS—MTK-Budapest
Bajai Női Kosárlabda Klub—ELTE Fortis

 

10. forduló
Bajai Női Kosárlabda Klub—Szolnoki MÁV Sportegyesület
Kiss Lenke KS—FONTI TRANS-Petőfi SE
ELTE Fortis—Szombathelyi Egyetem

 

11. forduló
FONTI TRANS-Petőfi SE—MAFC
MTK-Budapest—ELTE Fortis
Kiss Lenke KS—Szombathelyi Egyetem

 

12. forduló
MAFC—MTK-Budapest
Szombathelyi Egyetem—Bajai Női Kosárlabda Klub

 

13. forduló
Szolnoki MÁV Sportegyesület—Szombathelyi Egyetem
MAFC—Bajai Női Kosárlabda Klub
FONTI TRANS-Petőfi SE—ELTE Fortis

 

14. forduló
Szolnoki MÁV Sportegyesület—FONTI TRANS-Petőfi SE
MAFC—ELTE Fortis
MTK-Budapest—Szombathelyi Egyetem
Kiss Lenke KS—Bajai Női Kosárlabda Klub


Hozzászólások

Név:
E-mail cím:
Honlap:
Kérjük, írja ide a képen látható karaktereket:


Az IP címedet megjegyezzük, de ezt csak a komment spam jellegének vizsgálatához használjuk fel.
WBASKET24 - Friss hírek röviden


Partnereink: