Nemzeti Leány Kadett Bajnokság "A" döntő 2018

A Sepsiszentgyörgy a második meccset is simán nyerte

2018.04.21. 21:39 | Románia

Romániában szombaton már a bajnoki döntő második meccsét rendezték. A Sepsiszentgyörgy ezúttal is könnyedén verte a Szatmárnémeti együttesét, így már 2-0-ra vezet és csütörtökön bajnok lehet.

Az első mérkőzésen nagy különbség alakult ki a felek között, mely megmutatta, hogy mennyivel erősebb a Sepsi-SIC kerete. Ezúttal is már egy negyed után 22-12-re vezettek a hazaiak. A második etapban 17 pont volt a legnagyobb differencia. A félidőben pedig 40-24 állt az eredményjelzőn.

A harmadik negyedben még 43-32-re visszajött a Szatmárnémeti, de utóbb kiderült, hogy a második félidő legszorosabb mérkőzésállását láthattuk ekkor. Az 56-37-ről induló záró szakaszban 20 pont környékén állt be a meccs. A Sepsiszentgyörgy 71-51-es sikere alkalmával a 28 egységig jutó Tyaunna Marshall lett a legeredményesebb.

ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe - CS Municipal Satu Mare 71-51 (22-12, 18-12, 16-13, 15-14)
Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc állása 2-0 az ACS Sepsi SIC javára.