U20-as Európa-bajnokság 2018, Sopron

Élő videó, statisztika: U18-as Európa-bajnokság - Nyolcaddöntők

2018.08.08. 00:30 | Utánpótlás hírek

Szerdán a nyolcaddöntőkkel folytatódik Udinében az U18-as A-divíziós Európa-bajnokság. A torna eddigi legfontosabb játéknapja jön, melyen eldől, hogy mely csapatok mérkőzhetnek az 1-8. és melyek a 9-16. helyekért. A magyar válogatott Horvátország ellen lép pályára. Az alábbiakban a játéknap élő eseménykövetéséhez ajánlunk linkeket.

A magyar válogatott a csoportkörben remek teljesítménnyel 67-42-re győzte le Szlovéniát, majd 64-53-ra Németországot verte. Ezt követően Lettországgal szemben 71-59-re alulmaradtak a mieink, akik így a B-csoport második helyén zártak. A szerdai nyolcaddöntőben az A-csoport harmadikja Horvátország lesz az ellenfél 14 óra 15 perctől. A részletes beharangozónk ITT olvasható.

A mérkőzések ÉLŐKÉPES KÖZVETÍTÉSE a nemzetközi szövetség Youtube csatornáján követhető ITT.