U16-os Bajnokok Tornája, Sopron 2018

A bajnoki élvonal 2018/2019-es menetrendje

2018.09.12. 21:38 | Magyarország

Szeptember 28-án, pénteken elrajtolnak a hazai élvonal küzdelmei. Az alapszakasz menetrendje a minap vált véglegessé. A fordulókra lebontott teljes időbeosztás az alábbiakban olvasható.

 

Női NB I. A - 2018/2019


1. forduló


Szeptember 30., vasárnap
17:00 CMB CARGO UNI Győr - Vasas Akadémia
18:00 Sopron Basket - VBW CEKK Cegléd
Október 3., szerda
18:00 Atomerőmű KSC Szekszárd - PEAC-Pécs
18:30 Aluinvent DVTK - ZTE Női Kosárlabda Klub
November 17., szombat
18:30 NKE-Csata - MTK-Budapest
November 24., szombat
15:00 PINKK-Pécsi 424 - ELTE BEAC Újbuda


2. forduló


Október 6., szombat
15:00 ELTE BEAC Újbuda - CMB CARGO UNI Győr
17:00 ZTE Női Kosárlabda Klub - VBW CEKK Cegléd
18:00 Sopron Basket - Aluinvent DVTK
18:30 NKE-Csata - Atomerőmű KSC Szekszárd
Október 7., vasárnap
17:00 PEAC-Pécs - MTK-Budapest
November 17., szombat
18:00 Vasas Akadémia - PINKK-Pécsi 424


3. forduló


Október 12., péntek
18:00 VBW CEKK Cegléd - PEAC-Pécs
Október 13., szombat
17:00 Aluinvent DVTK - NKE-Csata
18:00 CMB CARGO UNI Győr - ZTE Női Kosárlabda Klub
18:00 Atomerőmű KSC Szekszárd - ELTE BEAC Újbuda
18:30 PINKK-Pécsi 424 - Sopron Basket
November 24., szombat
18:00 MTK-Budapest - Vasas Akadémia

 

4. forduló


Október 20., szombat
15:00 ELTE BEAC Újbuda - MTK-Budapest
18:00 Sopron Basket - CMB CARGO UNI Győr
18:00 Vasas Akadémia - Atomerőmű KSC Szekszárd
18:00 PEAC-Pécs - Aluinvent DVTK
Október 21., vasárnap
19:00 NKE-Csata - VBW CEKK Cegléd
Október 24., szerda
17:00 ZTE Női Kosárlabda Klub - PINKK-Pécsi 424

 

5. forduló


Október 17., szerda
18:30 Aluinvent DVTK - PINKK-Pécsi 424
Október 27., szombat
17:00 Atomerőmű KSC Szekszárd - Sopron Basket
18:00 MTK-Budapest - ZTE Női Kosárlabda Klub
18:30 NKE-Csata - ELTE BEAC Újbuda
Október 28., vasárnap
17:00 PEAC-Pécs - Vasas Akadémia
17:00 VBW CEKK Cegléd - CMB CARGO UNI Győr

 

6. forduló


November 3., szombat
16:00 ELTE BEAC Újbuda - PEAC-Pécs
17:00 CMB CARGO UNI Győr - Aluinvent DVTK
18:00 Sopron Basket - MTK-Budapest
18:00 Vasas Akadémia - NKE-Csata
19:00 PINKK-Pécsi 424 - VBW CEKK Cegléd
November 4., vasárnap
17:00 ZTE Női Kosárlabda Klub - Atomerőmű KSC Szekszárd


7. forduló


November 8., csütörtök
16:00 PEAC-Pécs - ZTE Női Kosárlabda Klub
November 10., szombat
16:00 ELTE BEAC Újbuda - Aluinvent DVTK
17:00 Atomerőmű KSC Szekszárd - CMB CARGO UNI Győr
18:00 MTK-Budapest - PINKK-Pécsi 424
18:30 NKE-Csata - Sopron Basket
November 11., vasárnap
19:30 VBW CEKK Cegléd - Vasas Akadémia

 

8. forduló


Szeptember 28., péntek
18:00 Atomerőmű KSC Szekszárd - PINKK-Pécsi 424
November 28., szerda
17:00 ZTE Női Kosárlabda Klub - NKE-Csata
December 1., szombat
18:00 Vasas Akadémia - Aluinvent DVTK
18:00 CMB CARGO UNI Győr - MTK-Budapest
December 2., vasárnap
17:00 VBW CEKK Cegléd - ELTE BEAC Újbuda
18:00 Sopron Basket - PEAC-Pécs

 

9. forduló


December 8., szombat
16:00 ELTE BEAC Újbuda - ZTE Női Kosárlabda Klub
18:30 NKE-Csata - PINKK-Pécsi 424
December 9., vasárnap
16:30 Aluinvent DVTK - Atomerőmű KSC Szekszárd
17:00 PEAC-Pécs - CMB CARGO UNI Győr
18:00 Vasas Akadémia - Sopron Basket
19:30 VBW CEKK Cegléd - MTK-Budapest

 

10. forduló


December 15., szombat
17:00 ZTE Női Kosárlabda Klub - Vasas Akadémia
18:00 MTK-Budapest - Aluinvent DVTK
18:30 PINKK-Pécsi 424 - PEAC-Pécs
December 16., vasárnap
17:00 CMB CARGO UNI Győr - NKE-Csata
17:00 Atomerőmű KSC Szekszárd - VBW CEKK Cegléd
18:00 Sopron Basket - ELTE BEAC Újbuda

 

 

11. forduló


Október 17., szerda
17:00 ZTE Női Kosárlabda Klub - Sopron Basket
December 20., csütörtök
18:30 Aluinvent DVTK - VBW CEKK Cegléd
December 21., péntek
18:00 MTK-Budapest - Atomerőmű KSC Szekszárd
December 22., szombat
17:00 CMB CARGO UNI Győr - PINKK-Pécsi 424
18:00 Vasas Akadémia - ELTE BEAC Újbuda
18:00 PEAC-Pécs - NKE-Csata

 

12. forduló


Január 5., szombat
18:00 MTK-Budapest - NKE-Csata
18:00 Vasas Akadémia - CMB CARGO UNI Győr
18:00 VBW CEKK Cegléd - Sopron Basket
Január 6., vasárnap
17:00 ZTE Női Kosárlabda Klub - Aluinvent DVTK
18:00 PEAC-Pécs - Atomerőmű KSC Szekszárd
19:00 ELTE BEAC Újbuda - PINKK-Pécsi 424

 

13. forduló


Január 12., szombat
17:00 CMB CARGO UNI Győr - ELTE BEAC Újbuda
18:00 MTK-Budapest - PEAC-Pécs
19:00 PINKK-Pécsi 424 - Vasas Akadémia
Január 13., vasárnap
16:30 Aluinvent DVTK - Sopron Basket
17:00 Atomerőmű KSC Szekszárd - NKE-Csata
17:00 VBW CEKK Cegléd - ZTE Női Kosárlabda Klub

 

14. forduló


Január 19., szombat
16:00 ELTE BEAC Újbuda - Atomerőmű KSC Szekszárd
17:00 ZTE Női Kosárlabda Klub - CMB CARGO UNI Győr
18:00 Sopron Basket - PINKK-Pécsi 424
18:00 Vasas Akadémia - MTK-Budapest
18:30 NKE-Csata - Aluinvent DVTK
Január 20., vasárnap
18:00 PEAC-Pécs - VBW CEKK Cegléd

 

15. forduló


Január 26., szombat
17:00 Aluinvent DVTK - PEAC-Pécs
18:00 PINKK-Pécsi 424 - ZTE Női Kosárlabda Klub
18:00 MTK-Budapest - ELTE BEAC Újbuda
18:00 Atomerőmű KSC Szekszárd - Vasas Akadémia
Január 27., vasárnap
17:00 CMB CARGO UNI Győr - Sopron Basket
Február 20., szerda
19:30 VBW CEKK Cegléd - NKE-Csata

 

16. forduló


Február 1., péntek
17:00 ZTE Női Kosárlabda Klub - MTK-Budapest
Február 2., szombat
16:00 ELTE BEAC Újbuda - NKE-Csata
17:00 CMB CARGO UNI Győr - VBW CEKK Cegléd
18:00 Vasas Akadémia - PEAC-Pécs
19:00 PINKK-Pécsi 424 - Aluinvent DVTK
Február 3., vasárnap
18:00 Sopron Basket - Atomerőmű KSC Szekszárd

 

17. forduló


Február 8., péntek
18:00 PEAC-Pécs - ELTE BEAC Újbuda
Február 9., szombat
17:00 Aluinvent DVTK - CMB CARGO UNI Győr
18:00 MTK-Budapest - Sopron Basket
18:30 NKE-Csata - Vasas Akadémia
Február 10., vasárnap
17:00 VBW CEKK Cegléd - PINKK-Pécsi 424
17:00 Atomerőmű KSC Szekszárd - ZTE Női Kosárlabda Klub

 

18. forduló


Február 16., szombat
17:00 ZTE Női Kosárlabda Klub - PEAC-Pécs
17:00 Aluinvent DVTK - ELTE BEAC Újbuda
17:00 CMB CARGO UNI Győr - Atomerőmű KSC Szekszárd
18:00 Sopron Basket - NKE-Csata
18:00 Vasas Akadémia - VBW CEKK Cegléd
Február 17., vasárnap
17:00 PINKK-Pécsi 424 - MTK-Budapest

 

19. forduló


Február 23., szombat
16:00 ELTE BEAC Újbuda - VBW CEKK Cegléd
17:00 Aluinvent DVTK - Vasas Akadémia
18:00 PEAC-Pécs - Sopron Basket
18:00 PINKK-Pécsi 424 - Atomerőmű KSC Szekszárd
18:00 MTK-Budapest - CMB CARGO UNI Győr
18:30 NKE-Csata - ZTE Női Kosárlabda Klub

 

20. forduló


Március 16., szombat
17:00 CMB CARGO UNI Győr - PEAC-Pécs
18:00 Atomerőmű KSC Szekszárd - Aluinvent DVTK
18:00 MTK-Budapest - VBW CEKK Cegléd
18:00 Sopron Basket - Vasas Akadémia
18:30 PINKK-Pécsi 424 - NKE-Csata
Március 17., vasárnap
17:00 ZTE Női Kosárlabda Klub - ELTE BEAC Újbuda

 

21. forduló


Március 22., péntek
18:00 PEAC-Pécs - PINKK-Pécsi 424
Március 23., szombat
16:00 ELTE BEAC Újbuda - Sopron Basket
18:00 Aluinvent DVTK - MTK-Budapest
18:00 VBW CEKK Cegléd - Atomerőmű KSC Szekszárd
18:00 Vasas Akadémia - ZTE Női Kosárlabda Klub
18:30 NKE-Csata - CMB CARGO UNI Győr

 

22. forduló


Március 30., szombat
18:00 Sopron Basket - ZTE Női Kosárlabda Klub
18:00 ELTE BEAC Újbuda - Vasas Akadémia
18:00 NKE-Csata - PEAC-Pécs
18:00 VBW CEKK Cegléd - Aluinvent DVTK
18:00 PINKK-Pécsi 424 - CMB CARGO UNI Győr
18:00 Atomerőmű KSC Szekszárd - MTK-Budapest


Hozzászólások

Név:
E-mail cím:
Honlap:
Kérjük, írja ide a képen látható karaktereket:


Az IP címedet megjegyezzük, de ezt csak a komment spam jellegének vizsgálatához használjuk fel.
WBASKET24 - Friss hírek röviden


Partnereink: