Rangadót nyert a Velence, a Schio és a Ragusa nem botlott

2018.10.28. 21:08 | Olaszország

Vasárnap az olasz élvonal 4. fordulójának mérkőzéseit bonyolították le. A játéknap rangadóját a Reyer Venezia nyerte, míg a Schio és a Ragusa hozta a kötelezőt. Összefoglaló.

A Reyer Venezia a forduló rangadóján 67-60-ra verte a DIKE Napoli-t. Remek meccs kerekedett a két dobógóesélyes között. A negyedik negyedben 52-48 után 11 pontos előnyt építettek fel a velenceiek és ezzel a hajrában jól gazdálkodtak. Cyesha Goree nem szerepelt a nevezett keretben. A 18 pontos Anete Steinberga lett a velenceiek legeredményesebbje.

A címvédő Famila Schio 98-61-es győzelmet aratott Torinóban. Jantel Lavender 22 ponttal és 12 lepattanóval, Olbis Futo Andre 17 ponttal és 12 lepattanóval jegyzett dupla-duplát. A Ragusa pedig 67-57-es sikert ünnepelhetett a Broni otthonában. A második félidőben itt is végig kétszámjegyű különbség jellemezte az összecsapást. Jillian Harmon 16 ponttal, 11 lepattanóval ért el dupla-duplát.

Treofan Givova Battipaglia - Fila San Martino di Lupari 60-76
Umana Reyer Venezia - Dike Basket Napoli 67-60
Meccanica Nova Vigarano - Gesam Gas&Luce Lucca 72-79
Elcos Broni - Passalacqua Ragusa 57-67
Iren Fixi Torino - Famila Wuber Schio 61-98
Use Scotti Rosa Empoli - Allianz Geas S.S.Giovanni 60-75