Négy hely már elkelt a Hepp Kupa negyeddöntőjében

2018.11.16. 00:08 | Hepp Kupa

Javában zajlanak a nyolcaddöntők a női kosárlabda Hepp Kupában. A nyolcból négy párharc lezárult, így érdemes áttekinteni, hogy hol tart a sorozat.

Még hétfőn a DEAC-DSI 79-46-os győzelmet aratott Nyíregyházán. A debreceniek végig vezettek az összecsapáson, a félidőre 15 pontos differencia alakult ki. A győztes gárdában a 17 ponttal és 8 lepattanóval záró Radványi Ágnes lett a legeredményesebb, míg Földvári Andrea 14 ponttal és 10 lepattanóval dupla-duplát ért el.

Kedden a Baja 80-66-os győzelmet aratott Szegeden. Az utolsó 12 percbe még 57-53-ről fordultak a csapatok. Innentől azonban a 27 pontos Kucsora Réka és a 18 ponttal, 10 lepattanóval dupla-duplát elérő Szöllösi Boglárka vezetésével gyorsan nőtt a bajai előny.

Szerdán az Ajka 96-65-re múlta felül a győri Széchenyi Kosárlabda Akadémiát. Az ajkai együttes a 16-16 egységig jutó Papp Regina és Kulcsár Bianka ponterős játékával a 30-18-as harmadik negyedben döntött el a meccset.

Csütörtökön pedig a Tatabánya 94-47-re az ELTE Fortis-t. A félidőben már 43-16-os állást rögzíthettünk. A tatabányai csapatban Zólyomi Karina 17, Horváth Szilvia 16 ponttal zárt.

Eredmények – Hepp Kupa – nyolcaddöntők
Nyíregyházi Kosársuli - DEAC DSI 46-79 (17-23, 9-18, 8-14, 12-24)
Szegedi Kosárlabda Egylet - Bajai Nő Kosárlabda Klub 66-80 (16-23, 26-17, 11-17, 13-23)
AJKA - Cserpes Trudi - Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr 96-65 (19-13, 25-19, 30-19, 22-15)
Tatabányai Kosárlabda Club - ELTE Fortis 94-47 (17-8, 26-8, 27-16, 24-15)