2019.02.09. 23:01 | NCAA Női kosárlabda

Tóth Tímea csapata, az UTSA gárdája szombaton este fordulatos küzdelemben 86-70-re alulmaradt a Florida Atlantic otthonában.

Fotó: UTSA

Fotó: UTSA

Az első negyedben a Florida Atlantic 11-0-s futással került lépéselőnybe. 10 perc után 24-12-re vezettek. A második etapban előbb az UTSA szállított egy 9-0-t, majd a Florida Atlantic 7-0-t. Ennek megfelelően a félidőben 38-26 állt az eredményjelzőn.

A harmadik negyed kiegyenlített játéka után az UTSA a záró szakaszban még 5 pontra megközelítette ellenfelét. Innen azonban a Florida Atlantic 11-0-s sorozattal lezárta a meccset. Tóth Tímea 7 percet töltött a pályán és 5 lepattanó került a statisztikai lapjára.