Nehéz helyzetben a címvédő Európa Kupában

2019.02.13. 20:03 | Európa Kupa

Az Európa Kupa rájátszás 3. fordulójának első mérkőzését követően nehéz helyzetbe került a címvédő Galatasaray. A Lattes Montpellier extra védekezéssel 64-50-es győzelmet aratott Isztambulban.

A francia csapat már az első percekben állva hagyta riválisát, miután 18-2-vel indították a találkozót. A 19-7-es első negyed után a félidőben már 35-16 állt az eredményjelzőn. A Galatasaray-nak a harmadik etapban 45-39-nél akadt egy felzárkózása, de ennél jobban nem tudták megközelíteni riválisukat. A 49-39-ről induló negyedik negyedben őrizte 10 egység feletti előnyét a Lattes Montpellier. A francia csapat legeredményesebbje a 23 pontos Sami Whitcomb lett.

Galatasaray - Lattes Montpellier 50-64 (7-19, 9-16, 23-14, 11-15)