Európa-bajnokság 2019

A KP Brno egyenlített a cseh elődöntőben

2019.04.04. 18:41 | Csehország

Még mindig nem tudni, hogy melyik brnói gárda lesz az USK Praha ellenfele a cseh bajnoki döntőben. A KP Brno 0-2-s hátrányból felállva csütörtökön 2-2-re egyenlített a párharcban a BK Zabiny Brno ellen. A sorsdöntő ötödik meccset szombaton este rendezik.

Fotó: Facebook.com/krpolebrno/

A kiegyenlített első félidő után, amikor 28-28 állt az eredményjelzőn, a KP Brno a harmadik negyedben 11-1-es futással hagyta állva riválisát. Innentől végig vezettek városi riválisuk otthonában. A záró szakaszban a 14 pontot is elérte a differencia. Lenka Bartáková 19 ponttal lett a legeredményesebb a KP Brno 66-57-es sikere alkalmával. A sorsdöntő ötödik meccset hazai pályán vívhatja meg a 0-2-ről felálló KP Brno.