Európa-bajnokság 2019

A CCC Polkowice már döntős, a Sleza Wroclaw szépített

2019.04.17. 20:19 | Lengyelország

Szerdán a lengyel elődöntők harmadik mecsceit rendezték. A CCC Polkowice Gdyniában lezárta a párharcot. A Sleza Wroclaw két elveszített hazai meccs után a Gorzow otthonában szépített.

Fotó: Facebook.com/CCCPolkowice

A CCC Polkowice 80-71-es győzelmet aratott Gdyniában és ezzel 3-0-val lezárta a párharcot. A második negyedtől végig vezettek. 30 perc után már 14 pontos előnyben voltak. A 21 egységig jutó Tiffany Hayes lett a legeredményesebbjük.

Ünneplésre készült két idegenbeli siker után a Gorzow hazai pályán. A Sleza Wroclaw azonban ezt elronotta, mivel óriási csatában 63-61-es győzelmet arattak. Az utolsó másfél percben a hazaiak 59-57-es vezetése után fordított a Sleza Worlcaw. A negyedik meccset csütörtökön rendezik szintén Gorzow-ban.

Arka Gdynia - CCC Polkowice 71-80
Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc végeredménye 3-0 a CCC Polkowice javára.

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - 1KS ¦lęza Wrocław 61-63
Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc állása 2-1 a Gorzów javára.