U16-os Bajnokok Tornája, Sopron 2018

Lezárult a Nemzeti Leány Kadett Bajnokság 2018/2019-es szezonja

2019.05.12. 17:38 | Utánpótlás hírek

Vasárnap lezárult a Nemzeti Leány Kadett Bajnokság "A" és a "B" döntője. Az országos bajnoki címet az Atomerőmű KSC Szekszárd szerezte meg. Tekintsük át röviden, hogy miként alakul a 16-os országos rangsor.

 

Fotó: Nemzeti Leány Kadett Bajnokság

Fotó: Nemzeti Leány Kadett Bajnokság "A" Döntő Facebook

 

Nemzeti Leány Kadett Bajnokság "A" Döntő

 

Eredmények

 

Döntő
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Csata DSE 52-51 (6-18, 18-8, 15-6, 13-19)
3. helyért
DVTK Akadémia/A - Vasas Akadémia/A 32-66 (13-25, 8-15, 7-15, 4-11)
5. helyért
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Soproni Darazsak Akadémia 71-56 (19-16, 18-8, 12-11, 22-21)
7. helyért
Bajai NKK – Széchenyi KA 78-69 (27-11, 10-23, 25-25, 16-15)

 

Egyéni díjazottak

 

A torna MVP-je Miklós Melinda (Atomerőmű KSC Szekszárd)
Legtöbb gólpassz - Horváth Judit-díj Renczes Rebeka (Atomerőmű KSC Szekszárd)
Legtöbb lepattanó - Egyed Mihály-díj Olawuyi Adenike (Kosárlabda Akadémia Pécs) 
A nyolcas döntő legponterősebb játékosa Fűzy Ákos-díj Tamás Gréta (Bajai NKK)

 

A torna All Star ötöse:
Krasovec Lili (Csata DSE)
Miklós Melinda (KSC Szekszárd)
Renczes Rebeka (KSC Szekszárd)
Habling Lara (Kosárlabda Akadémia Pécs)
Kun Rita (Vasas Akadémia)

 


A csapatok legjobbjai:
Csényi Anna (Kosárlabda Akadémia Pécs)
Holcz Rebeka (KSC Szekszárd)
Peitl Fruzsina (DVTK Akadémia)
Tamás Gréta (Bajai NKK)
Ferenczi Kata (Széchenyi Akadémia)
Dúl Terka (Vasas Akadémia)
Rakita Lili (Csata DSE)
Pfeiffer Virág (Soproni Darazsak Akadémia)

 

Végeredmény
1. Atomerőmű KSC Szekszárd
2. Csata DSE
3. Vasas Akadémia
4. DVTK Akadémia
5. Kosárlabda Akadémia Pécs
6. Soproni Darazsak Akadémia
7. Bajai NKK
8. Széchenyi KA

 

Fotó: PVSK Nemzeti Akadémia - www.ronasifoto.hu

Fotó: PVSK Nemzeti Akadémia - www.ronasifoto.hu

 

Nemzeti Leány Kadett Bajnokság "B" Döntő


9.helyért
Török Flóris - Törekvés SE/A - Debreceni KA/A 78-54 (24-19, 23-6, 17-9, 14-20)
11. helyért
Dávid Kornél KA - PVSK Nemzeti Akadémia/A 49-64 (14-17, 11-17, 10-16, 14-14)
13. helyért
Kecskeméti KA/A - MVSI Vadmacskák 70-50 (12-10, 16-12, 17-17, 25-11)
15. helyért
BEAC -Újbuda KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 57-60 (9-19, 23-8, 15-22, 10-11)

 

Végeredmény

 

9. Török Flóris - Törekvés SE/A
10. Debreceni KA/A
11. PVSK Nemzeti Akadémia/A
12. Dávid Kornél KA
13. Kecskeméti KA/A
14. MVSI Vadmacskák
15. Zsíros Akadémia Kőbánya
16. BEAC -Újbuda KA/A


Hozzászólások

Név:
E-mail cím:
Honlap:
Kérjük, írja ide a képen látható karaktereket:


Az IP címedet megjegyezzük, de ezt csak a komment spam jellegének vizsgálatához használjuk fel.
WBASKET24 - Friss hírek röviden


Partnereink: