Európa-bajnokság 2019

A Phoenix Mercury újabb sikere a Dallas ellen

2019.07.21. 09:21 | WNBA

A két csapat szerdai phoenix-i összecsapása után Dallasban is összemérte az erejét a Wings és a Mercury. Ezúttal is a Phoenix Mercury ünnepelhetett győzelmet.

Fotó: Phoenix Mercury

Végig szoros mérkőzést követhettünk, ahol a harmadik negyed végén 53-49-re ment a Wings. A záró szakaszban azonban az első 13 mezőnykísérletüket elhibázták a hazaiak és ekkor fordított a Mercury. 53-53 után éppen Yvonne Turner triplájával vették át a vezetést. Az utolsó percben pedig jó büntetőzéssel behúzta a fontos idegenbeli sikert a Mercury. Brittney Griner 17 ponttal, 8 lepattanóval zárt, míg DeWanna Bonner 14 egységig jutott. Yvonne Turner pedig 15 perc alatt éppen az előbb kiemelt triplát értékesítette.

Dallas Wings - Phoenix Mercury 66-70