U20-as Európa-bajnokság 2018, Sopron

Magyar Kupa

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Remek teljesítménnyel, kiválóan szervezett játékkal az Atomerőmű KSC Szekszárd nyerte a Magyar Kupát 2018-ban.
A 2018-as Magyar Kupa döntőjében az Atomerőmű KSC Szekszárd 66-64-re legyőzte a Sopron Basket együttesét. A szekszárdi klub fennállása első kupagyőzelmét ünnepelhette.
Az Atomerőmű KSC Szekszárd sikerét hozó finálét követően kihirdették a 2018-as Magyar Kupa egyéni elismeréseit.
A 2018-as Magyar Kupa során a 3. helyért lejátszott találkozón a CMB Cargo UNI Győr 73-58-ra legyőzte az Aluinvent DVTK együttesét.
Az Atomerőmű KSC Szekszárd nyerte a Magyar Kupát 2018-ban. A döntőben a szekszárdi együttes 66-64-re legyőzte a Sopron Basket csapatát.
Vasárnap lezárul a 2018-as Magyar Kupa. A döntőben a Sopron Basket és az Atomerőmű KSC Szekszárd csap össze. Az alábbiakban az élő eredménykövetéshez ajánlunk linket.
A CMB Cargo UNI Győr együttese lett a bronzérmes a Magyar Kupában 2018-ban. A győriek a 3. helyért lejátszott találkozón 73-58-ra győzték le az Aluinvent DVTK csapatát.
Vasárnap lezárul a 2018-as Magyar Kupa. A harmadik helyért az Aluinvent DVTK és a CMB Cargo UNI Győr csap össze. Az alábbiakban az élő eredménykövetéshez ajánlunk linket.
Vasárnap rendezik a soproni Novomatic Arénában a 2018-as Magyar Kupa helyosztóit. A fináléban 18 órától az Atomerőmű KSC Szekszárd és a Sopron Basket csap össze, míg a bronzmérkőzésen 15 óra 30 perctől a CMB Cargo UNI Győr és az Aluinvent DVTK méri össze az erejét. Az alábbiakban linkeket ajánlunk a találkozók élő eredménykövetéséhez.
Vasárnap lezárul a 2018-as Magyar Kupa. A döntőben 18 órától a Sopron Basket és az Atomerőmű KSC Szekszárd csap össze.
Vasárnap lezárul a 2018-as Magyar Kupa. A bronzéremért 15 óra 30 perctől az Aluinvent DVTK és CMB Cargo UNI Győr méri össze az erejét.
Szombaton rendezték a Magyar Kupa elődöntő párharcait. Nézzük, hogy a vezetőedzők miként látták a mérkőzéseket.
A Sopron Basket lesz az Atomerőmű KSC Szekszárd ellenfele a 2018-as Magyar Kupa fináléban. A soproni együttes 82-50 arányban múlta felül az Aluinvent DVTK-t az elődöntőben.
A Sopron Basket lesz az Atomerőmű KSC Szekszárd ellenfele a Magyar Kupa döntőjében. A második elődöntőben a soproni csapat végig vezetve 82-50-re győzte le az Aluinvent DVTK gárdáját és ezzel sorozatban 13. fináléjára készülhet.
Szombaton már az elődöntőkre kerül sor a Sopronban zajló Magyar Kupa nyolcas döntő alkalmával. 18 órától a Sopron Basket és az Aluinvent DVTK csap össze. Az alábbiakban a mérkőzés élő eredménykövetéséhez ajánlunk linkeket.
Az Atomerőmű KSC Szekszárd 77-70-re legyőzte a CMB Cargo UNI Győr gárdáját a Magyar Kupa első elődöntőjében.
A 2018-as Magyar Kupa első elődöntője során az Atomerőmű KSC Szekszárd 77-70-re legyőzte a CMB Cargo UNI Győr együttesét. Ezzel a szekszárdi csapat fennállása során először bejutott a Magyar Kupa fináléba.
Szombaton már az elődöntőkre kerül sor a Sopronban zajló Magyar Kupa nyolcas döntő alkalmával. 15 óra 30 perctől a CMB Cargo UNI Győr és az Atomerőmű KSC Szekszárd csap össze. Az alábbiakban a mérkőzés élő eredménykövetéséhez ajánlunk linkeket.
Szombaton kerül sor a Sopronban zajló Magyar Kupa nyolcas döntőjének elődöntőire. 15 óra 30 perctől a CMB Cargo UNI Győr és az Atomerőmű KSC Szekszárd mérkőzik a döntőbe jutásért. Ezt követően 18 órától a Sopron Basket és az Aluinvent DVTK elődöntőjét rendezik. Az alábbiakban linkeket ajánlunk a találkozók élő eredménykövetéséhez.
A Sopronban zajló Magyar Kupa második elődöntőjében a Sopron Basket és az Aluinvent DVTK csap össze. Rövid beharangozó.