U16-os Bajnokok Tornája, Sopron 2017

Utánpótlás

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... utolsó »
A szervezők összesítették az eredményeket és kihirdették az országos döntő csapatlistáját.
Múlt héten szerdán került sor a B33 U18-as Bajnokság második fordulójára, melyen 12 leány csapat mérte össze az erejét.
A Soproni Darazsak Akadémia tehetsége ebben a céljairól, a napi munkáról, a kosárlabda és a tanulás összeegyeztethetőségéről is beszél.
A beszélgetés témáját természetesen a 3x3-as U18-as leány válogatott olimpiai kvótája adta.
Az MKOSZ és a Magyar Olimpiai Bizottság is jóváhagyta az indulást az október 6. és 18. között megrendezésre kerülő eseményre.
Szerdán délután a miskolci Földes Ferenc Gimnáziumban megtartotta toborzóját a DVTK Kosárlabda Akadémia.
2018. október 6. és 18. között rendezik Argentína fővárosában Buenos Airesben a 18 év alatti sportolók ötkarikás játékát, az Ifjúsági Olimpiát.
Szombaton lezárult Bécsben a hagyományos Húsvéti Torna. Az U14-es leány korosztályban magyar siker született, a BEAC-Újbuda együttese végzett az élen.
Március 26. és 28. között az MKOSZ székesfehérvári edzőközpontjában vett részt rövid összetartáson az U16-os válogatott.
Március 26. és 28. között az MKOSZ Székesfehérvári edzőközpontjában vett részt összetartáson az U18-as leány válogatott.
Március 26. és 31. között kerül sor Bécsben a nagyszabású Húsvéti Tornára, ahol a női mezőnyt tekintve öt korosztályban összesen 10 magyar csapat szerepel.
Április 3-án, kedden toborzót tart a DVTK Kosárlabda Akadémia. Az alábbiakban a szervezők felhívása olvasható.
Hétfőn az MKOSZ székesfehérvári Edzőközpontjában a 3x3-as U18-as leány válogatott megkezdte felkészülését a 2018-as idényre.
Szerdán a Tüskecsarnokban került sor a B33 U18 Országos Bajnokság első fordulójára.
A DigiSport "A Nap Hőse" sorozatában Gyöngyösi Jankával készült a közelmúltban egy hosszabb összeállítás.
Vasárnap került sor a Nemzeti Leány Junior Bajnokság döntőjére. A finálé remek színvonalú összecsapást hozott, mely során a Vasas Akadémia 62-54-re legyőzte a Csata DSE-t és ezzel elhódította a trófeát.
Vasárnap lezárult az MTK városmajori kosárlabda csarnokában a Nemzeti Leány Junior Bajnokság „B” döntője. A Szolnok nyerte a tornát, amivel az országos rangsor 9. helyét szerezte meg.
A trófeát a Vasas Akadémia hódította el, miután a fináléban 62-54-re legyőzte a Csata DSE együttesét. Az eredményhirdetés során az egyéni díjazottakat is megismerhettük.
Vasárnap délután lezárult Miskolcon a Nemzeti Leány Junior Bajnokság országos döntője. A fináléban a Vasas Akadémia 62-54-re legyőzte a Csata DSE-t és ezzel megszerezte a bajnoki címet.
A Miskolcon rendezett Nemzeti Leány Junior Bajnokság bronzcsatáján a PEAC-KA Pécs 74-66-ra legyőzte a DVTK Akadémiát és ezzel a 3. helyen zárt.