« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... utolsó »
A hétvégén a Hepp Kupa negyeddöntői zajlottak, így teljes fordulót nem rendeztek az ANB küzdelmei alkalmával.
Lezajlottak a Hepp Kupa negyeddöntő párharcai. A TFSE, a Tatabánya, az Ajka és a PEAC vívta ki a Hepp Kupa négyes döntőjében való szereplés jogát.
Vasárnap négy mérkőzést rendeztek a hazai élvonalban. Egyik pályán sem született meglepetés. Rövid összefoglaló a játéknap küzdelmeiről.
Vasárnapra két negyeddöntő maradt a Hepp Kupa 2018/2019-es kiírása alkalmával. Az Ajka és a PEAC vívta ki a négy közé jutást.
A 10. forduló záró mérkőzésén a címvédő Sopron Basket 96-45 arányban bizonyult jobbnak az ELTE-BEAC Újbudánál.
A 10. forduló harmadik vasárnapi összecsapásán az Atomerőmű KSC Szekszárd 87-77-re győzte le a VBW CEKK Ceglédet.
A hazai élvonal 10. fordulójában, Tiszaújvárosban rendezett összecsapáson az Aluinvent DVTK 94-57 arányban múlta felül az MTK Budapestet.
A 10. forduló vasárnapi nyitómeccsén a CMB Cargo UNI Győr 92-60-ra legyőzte az NKE-Csata együttesét.
A héten két mérkőzéssel folytatódtak a küzdelmek a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokságban. Az alábbiakban a részletes összefoglaló olvasható.
Vasárnap Sopron-BEAC, DVTK-MTK, Szekszárd-Cegléd és Győr-Csata mérkőzések jönnek a hazai élvonal 10. fordulójában.
Szombaton két mérkőzésre került sor. A ZTE NKK a Vasas Akadémiát, míg a PEAC-Pécs a PINKK Pécsi 424 együttesét győzte le.
A 10. forduló második szombati mérkőzésén a PEAC-Pécs 80-56-os győzelmet aratott a PINKK Pécsi 424 otthonában.
Nem lesz címvédés a Hepp Kupában. Szombaton egy negyeddöntőre került sor és ezen a Tatabánya 71-66-ra legyőzte a Csata DSE-t.
A 10. forduló nyitó mérkőzésén a ZTE NKK 89-53-ra legyőzte a Vasas Akadémiát.
17 órától a ZTE NKK fogadja a Vasas Akadémiát, majd 18 óra 30 perctől a PINKK Pécsi 424 a PEAC-Pécs együttesét.
Szombaton két mérkőzéssel folytatódnak a hazai élvonal küzdelmei. Az alábbiakban a klubok felvezető videóiból szemezgetünk.
Az alábbiakban látható beszélgetés középpontjában az őszi csapatváltás, az új impulzusok, lehetőségek szerepeltek.
Pénteken megkezdődtek a Hepp Kupa negyeddöntő párharcai. A TFSE 75-65-ös győzelmet aratott a DEAC-DSI otthonában.
Az Age of Hope alapítvánnyal együttműködve a négy fővárosi élvonalbeli klub összefogott egy jótékonysági akció keretében. A Vasas Akadémia ehhez forgatott egy videót.
A FIBA csütörtökön kiadta azon csapatok listáját, melyek alanyi jogon résztvevői a 2019-es 3x3-as Világbajnokságnak.