U16-os Bajnokok Tornája, Sopron 2017

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... utolsó »
Az ANB 1-9. helyért zajló rájátszásának 6. fordulójában a BKG DSE 86-53-ra múlta felül a Kecskemétet.
Az ANB 1-9. helyért zajló rájátszásának 6. fordulójában a Vasas 84-62-es győzelmet aratott Tatabányán.
A PEAC 69-67-es győzelmet aratott a PINKK otthonában a második felvonás alkalmával és 2-0-ra nyerte a helyosztó párharcot.
A PEAC-Pécs szerezte meg a 7. helyet az élvonalban, miután a helyosztó rájátszás párharc második mérkőzésén 69-67-es győzelmet aratott a PINKK Pécsi 424 otthonában.
A Vasas Akadémia 66-62-re legyőzte az MTK Budapest csapatát és ezzel matematikailag is bebiztosította 9. helyét az élvonalban.
Az alsóházi rájátszás harmadik fordulójában a Vasas Akadémia 66-62-re legyőzte az MTK Budapest csapatát. Ezzel matematikailag is eldőlt, hogy a 9. helyet a Vasas szerezte meg az idei évadban.
Az ANB 1-9. helyért zajló rájátszásának 6. fordulójában a BEAC-Újbuda 77-68-as győzelmet aratott a TFSE otthonában.
Az ANB 1-9. helyért zajló rájátszásának 6. fordulójában a Csata DSE 118-54-re verte az Ajkát.
Pénteken került sor az 5. helyért zajló rájátszás párharc első mérkőzésére, melyen a VBW CEKK Cegléd hosszabbítás után 83-77-as győzelmet aratott az Aluinvent DVTK otthonában.
A Cegléd nagy csatában, hosszabbítás után 83-77-es győzelmet aratott a DVTK otthonában és ezzel 1-0-s előnyre tett szert az 5. helyért zajló párharcban.
Az 5. helyért rendezett párharc első mérkőzésén a VBW CEKK Cegléd hosszabbítás után 83-77-es győzelmet aratott az Aluinvent DVTK otthonában.
Az 5. pozíció megszerzése mindkét fél számára egy sűrű és eseménydús évad szép lezárását jelentené.
Kialakult a bajnoki döntő és a bronzcsata párosítása szerdán. Mindkét párharc menetrendje véglegessé vált.
Megkezdődött a 7. helyért kiírt rájátszás párharc. Az első felvonás alkalmával a PEAC 72-58-ra legyőzte a PINKK együttesét.
Az ANB 1-9. helyéért zajló rájátszás 7. fordulójában a Szeged 86-77-es győzelmet aratott Ajkán.
A PEAC-Pécs került előnybe a 7. helyért zajló rájátszás párharcban. A csütörtöki első felvonás alkalmával a PEAC 72-58 arányban legyőzte a PINKK Pécsi 424 együttesét. A második meccset szombaton 19 óra 30 perctől rendezik Kozármislenyben.
Egy drámai csatában a szekszárdiak 66-65-ös győzelmet arattak Zalaegerszegen és ezzel 2-0-ra nyerték az elődöntő párharcot.
Az Atomerőmű KSC Szekszárd lesz a Sopron Basket ellenfele a bajnoki döntőben. A szekszárdiak az elődöntő második meccsén Mansaré Manty utolsó másodperces találatával 66-65-ös győzelmet arattak a ZTE NKK otthonában és ezzel 2-0-ra nyerték a párharcot.
Csütörtökön 18 órától megkezdődik az egyik fél második győzelméig tartó párharc a 7. helyért. A PEAC-Pécs és a PINKK Pécsi 424 méri össze az erejét.
Szerdán a második mérkőzést rendezik az Atomerőmű KSC Szekszárd és a ZTE NKK elődöntője során.