Európa-bajnokság 2019

Utánpótlás hírek

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... utolsó »
Vasárnap este lezárult Szarajevóban az U18-as a-divíziós Európa-bajnokság. A magyar válogatott a döntőben 70-62-re alulmaradt Olaszországgal szemben. Dombai Rékát és Kiss Angelikát beválasztották az All-Star ötösbe.
A finálét követően az U18-as Európa-bajnokság eredményhirdetését. Az ezüstérmes magyar válogatottból Dombai Réka és Kiss Angelika is bekerült az All-Star ötösbe.
A magyar válogatott szépen csillogó értékes ezüstérmet szerzett az U18-as Európa-bajnokságon. Az olaszok elleni finálé és az eredményhirdetés emlékezetes pillanatai.
Gratulálunk a remek szerepléshez!
Vasárnap este második felkészülési mérkőzését is lejátszotta Bormióban az U20-as válogatott.
Vasárnap este lezárult Lignanóban a FIBA 3x3 WS ötödik fordulója. A nyolccsapatos tornát a világbajnoki címvédő Kína nyerte. A magyar válogatott a negyedik lett, míg a legeredményesebb játékosnak Cyesha Goree bizonyult.
Franciaország ezzel folytatta egyedülálló sorozatát a korosztályban. 2009 óta a 10. érmüket szerezték az U18-asok között. Azóta mindössze egyszer, tavaly Udinében nem tudtak dobogóra állni.
Vasárnap rendezték a 2019-es U18-s A-divíziós Európa-bajnokság döntőjét. Magyarország és Olaszország mérkőzött az aranyéremért. Végül nagy csatában olasz siker született. A finálé teljes felvétele visszanézhető.
Az eredményes és rendkívül hasznos isztambuli szereplés után vasárnaptól ismét Székesfehérváron készül az U16-os válogatott a bakui EYOF és a korosztályos Európa-bajnokság küzdelmeire.
Vasárnap 19 óra 45 perctől rendezik Magyarország és Olaszország részvételével az U18-as A-divíziós Európa-bajnokság döntőjét.
A magyar válogatott óriási csatában 10-8-ra legyőzte Hollandiát és ezzel a lignano-i csoportja második helyén zárt. A negyeddöntőben 15 óra 40 perctől a házigazda Olaszország lesz a rivális.
Szombatról vasárnapra virradóra egy mérkőzésre került sor a WNBA küzdelmei alkalmával. Ezen a Las Vegas Aces 85-81-es győzelmet aratott Washingtonban.
A magyar U18-as válogatott bejutott a 2019-es szarajevói korosztályos Európa-bajnokság döntőjébe. Völgyi Péter együttese az elődöntőben végig vezetve remek játékkal 67-56-ra legyőzte Franciaországot.
Olaszország jutott elsőként döntőbe a 2019-es U18-as Európa-bajnokságon. Az olaszok 75-49-re verték Oroszországot.
Szombaton este lejátszotta első felkészülési mérkőzését az U20-as válogatott Bormióban. Az olaszok 69-55-ös győzelmet arattak.
Szombaton 21 órától vív elődöntőt Franciaországgal a magyar válogatott az U18-as A-divíziós Európa-bajnokságon. Az alábbiakban az élőképes közvetítés látható.
Szombaton 20 óra 45 perctől Franciaországgal vív elődöntőt az U18-as A-divíziós Európa-bajnokságon a magyar válogatott. A találkozó felvezetéseként Völgyi Péter vezetőedzővel készítettünk nagyinterjút.
A magyar U16-os válogatott a második mérkőzését is megnyerte Isztambulban. Az alábbiakban Igor Skocovski értékelése olvasható.
Pénteken másodszor is összecsapott Isztambulban Törökországgal U16-os válogatottunk. Igor Skocovski együttese 70-59-es győzelmet aratott.
A magyar U16-os válogatott csütörtökön és pénteken Isztambulban szerepelt, ahol mindkét mérkőzését megnyerte.