Világbajnokság 2018

WNBA

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... utolsó »
A Seattle Storm lett 2018-ban a WNBA bajnoka A csapat hivatalos városi köszöntésére vasárnap került sor.
Szerdáról csütörtökre virradóra lezárult a WNBA 2018-as szezonja. Kihirdették az évad első és második ötösét. A legjobbak közé Courtney Vandersloot is bekerült.
A Seattle Storm 98-82-es győzelmet aratott a Washington Mystics otthonában és ezzel 3-0-val lezárta a finálét. Az alábbiakban a találkozó teljes felvétele visszanézhető.
A Seattle Storm 98-82-es győzelmet aratott a Washington Mystics otthonában és ezzel 3-0-val lezárta a párharcot.
A Seattle Storm 3-0-val lezárta a WNBA döntőjét a Washington Mystics ellen. A finálé MVP-je Breanna Stewart lett.
Három napot töltött Siklóson a Hotel Castello Siklós vendégeként az Atomerőmű KSC Szekszárd. A klub erről állított össze egy hangulatvideót, mely az alábbiakban megtekinthető.
A párharc azonban Washingtonban folytatódik, ahol a Mystics saját közönsége előtt biztosan mindent megtesz a döntő meghosszabbításáért.
Remek mérkőzést láthattunk, mely során a Seattle Storm 75-73-as sikert aratott. Ezzel a Storm 2-0-ra vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban.
Lényegesen szorosabb csata kerekedett, melynek végén a Seattle Storm 75-73-ra legyőzte a Washington Mystics-t.
A döntő második mérkőzését megelőzően került bejelentésre, hogy 2018-ban A’ja Wilson, a Las Vegas Aces centere lett az év újonca a WNBA-ben.
A WNBA döntőjének első meccsén a Seattle Storm végig vezetve  89-76-ra verte a Washington Mystics-t. Vasárnap este jön a folytatás.
Az első találkozón 89-76 arányban győzte le a Seattle Storm a Washington Mystics gárdáját. Az alábbiakban a mérkőzés teljes felvétele visszanézhető.
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc első felvonása alkalmával a Seattle Storm 89-76-ra legyőzte a Washington Mystics-t.
Péntekről szombatra virradóra elrajtol a WNBA 2018-as fináléja a Seattle Storm és a Washington Mystics között.
Keddről szerdára virradóra eldőlt, hogy a Seattle Storm és a Washington Mystics vívja a WNBA 2018-as döntőjét. A pontos mérkőzés-időpontokat is megismerhettük.
A Sopron Basket játékosa közel 34 percet töltött a pályán az elődöntő ötödik meccsén: 19 pontot, 1 lepattanót és 3 gólpasszt ért el.
A WNBA elődöntőjének ötödik mérkőzésén a Seattle Storm 94-84-re legyőzte a Phoenix Mercury együttesét és ezzel 3-2-re nyerte a párharcot.
A WNBA elődöntőjének ötödik mérkőzésén a Washington Mystics 86-81-es győzelmet aratott az Atlanta Dream otthonában.
Keddről szerdára virradóra eldől, hogy 2018-ban mely két csapat vívja a WNBA fináléját. Jönnek az elődöntő párharcok ötödik találkozói.
A Phoenix Mercury drámai csatában 86-84-re verte a Seattle Storm gárdáját, így a WNBA mindkét elődöntő párharcában sorsdöntő ötödik meccsre kerül sor.